Ako stráviť predĺžený víkend na konci septembra?

Prvé chladné počasie, nižšia teplota v noci v nás vyvoláva príchod jeseň, koniec leta. V septembri orientujú rodiny voľné chvíle, alebo predlžené víkendy skôr na Slovensku, v Tatrách, alebo v blízkom okolí, kde zväčša už vládne chladnejšie počasie. Keďže my sa s teplým počasím lúčime veľmi ťažko, povedali sme si, že štyri, alebo šesť hodín už nie je až taký veľký rozdiel. September je mesiac, kedy je ešte možné i okúpať sa v mori (pre tých otužilejších :-)), alebo len sa vyhrievať na slniečku na pláži pri mori a sledovať spokojne deti, ako si stavajú pieskový hrad. Stráviť pár dní v rezorte, kde sa o vás postarajú, s cenami po sezóne, znie viac než lákavo.

Rezort Lino  delle Fate Eco Village Resort

Rezort Lino delle Fate Eco Village Resort ponúka viaceré vonkajšie bazény, v ktorých je  ohrievaná voda, detské ihrisko s pieskom, s veľkým vodným ihriskom, s ležadlami v jeho blízkosti, ktoré sú tiež vysypané pieskom, aby pripomínali pláž. Rodiny, ktoré majú viaceré deti a vyhovuje im blízkosť hotelovej izby, ponúka hotel naozaj premyslené riešenie v bazénovej časti.

Terasa domčeka v rezorte Lino  delle Fate Eco Village Resort

Pre mňa najzaujímavejšie na rezorte je, je jeho myšlienka. Hotel bol postavený s ohľadom na prírodu a na jej úzky kontakt s ňouV blízkosti hotela je zachovaný malý borovicový lesvôňu stromov je cítiť v celom rezorte. V hoteli vám zabezpečia okružnú prechádzku cez les, s bohatým výkladom, ktoré porasty a zvieratá žijú v lese. V lese nie je žiadna náhoda, ak stretnete korytnačku, čo sa deťom môže veľmi páčiť. V lese je i menší potok, ak by ste báli množstva komárov, zabudnite na nich, rezort je vybavený ekologickým postrekom proti komárom, ktorý veľmi pekne vonia a je a je osadený v plote celého areálu.

Bazénový komplex Lino  delle Fate Eco Village Resort

Lino  delle Fate Eco Village Resort je otvorený len druhú sezónu a ponúka parádne možnosti pre celé rodiny. Domčeky s veľkou, slnečnou terasou, ktoré majú jednu, alebo dve spálne, sú vybavené so všetkým čo v kuchyni potrebujete. Sú postavené naozaj poctivo, kde každá rodina má svoje súkromie a ani susedov nepočuť cez steny apartmánu 🙂

Súkromná pláž Lino  delle Fate Eco Village Resort

Rezort má vlastnú súkromnú pláž, ktorá disponuje množstvom lehátok. Využitie lehátok a ihriska je zahrnuté v cene ubytovania. Pláž je veľmi príjemná, s jemným čistým pieskom,  lehátka sú na nej v bezprostrednej blízkosti mora. V septembri bola skoro prázdna.

Prázdna pláž , je naj 🙂

Niekoho by mohlo rušiť, že vedľajšia pláž  je pre psíkov, lepšie povedané pre rodiny, ktoré majú aj štvornohého kamaráta, keďže pláž taktiež disponuje s lehátkami. My psíka sami vlastníme, nás to vôbec nerušilo, práve naopak, tým, že blízkosť pláže je na pešo cca 5 minpre tých, ktorí sa rozhodnú rezort navštíviť so psíkom, venčenie si môžu užiť i na pláži 🙂

Pláž pre psíkov v Bibione

My sme v hoteli mali zabezpečenú polpenziuraňajky ako aj večere boli naozaj bohaté a ponúkali širokú škálu jedál. V hoteli je možnosť bezplatne si požičať i detskú postieľku, alebo golfový kočík. Hotel tiež ponúka plážové uteráky, ktoré si môžete každý deň vymeniť. Okrem vonkajšieho parkoviska môžete parkovať i v podzemnej garáži. V suteréne hotela nájdete aj indorový, veľký detský kútik.  

Keď je nám dobre 🙂

My sme v rezorte strávili 4 dni, začo sme zaplatili 450,-Eurocena zahŕňala polpenziu pre nás štyroch, ubytovanie v dvojspálňovom apartmáne spolu s využitím celého servisu, ktorý hotel ponúka. Pobyt sme si veľmi užili, nič nám nechýbalo. Čas sme strávili prevažne na pláži a pri bazénoch, keďže slniečko nám svietilo celý čas. Pre nás výborná skúsenosť, keď si chce rodina oddýchnuť, vypnúť, dá sa to i so psíkom, i na konci septembra, so slniečkom a pri mori, za stále celkom rozumné peniaze, rezort určite odporúčam 🙂

Komentáre sú zakázané.