Sardínia na dve noci

Koncom leta 2018 som hľadala výlet pre pre mňa a pre moju kamarátku na víkend. Snažila som sa hľadať destináciu kde by ešte na jeseň mohlo byť príjemne teplo, Sardínia sa mi zdala byť skvelým miestom. Pri tomto hľadaní letiek som úplne náhodou narazila na akciu spoločnosti Level, ktorá v ten deň spustila akciu na letenky za 0,01 Eura.

Pláž Porto Istana

Pri takejto akcii nie je možné veľmi rozmýšľať a zvažovať. Stihla som si pozrieť počasie na prelome september – október, približné ceny ubytovania v Olbii a zavolať manželovi, či súhlasí. Za 20 min sa letenky vypredali na obdobie troch nocí v danom dátume, ktorý som pozerala a však na dve noci by to stále šlo, neváhala som. Nikomu som už nevolala a letenky som pre celú našu rodinu kúpila. Letenky nás vyšli 30 Euro za spiatočnú letenku na osobu, teda 120 Euro za štvorčlennú rodinu.  Spoločnosť Level ponúka v rámci štandardnej ceny za letenku dve batožiny, menšiu tašku a menši kufor.

Ubytovanie sme vybrali hotel Mercure Olbia v centre mesta Olbia. Za dve noci v troj lôžkovej izbe sme zaplatili 124,- Euro i s raňajkami. Ubytovanie sme si zarezervovali priamo cez hotel, cena vychádzala najvýhodnejšie oproti iným poskytovateľom ubytovania.

Hotel Mercure Olbia, vonkajší bazén

Z letiska sme cestovali s mestskou dopravou, 3 Eurá sme zaplatili za lístky za dve dospelé osoby, za deti sme neplatili.

Hotel určite odporúčam, v cene ubytovania môžete využívať vonkajší bazén, k dispozícií je i malý detský kútik, kde deti vedia loziť. Okrem toho vás hotelová služba odvezie bezplatne na pláž Spiaggia Pittulongu. Je dôležité nahlásiť sa na túto kyvadlovú dopravu aspoň deň vopred.

Na pláži sa nachádza niekoľko barov, kde si môžete kúpiť jedlo, pitie. Za dve lehátka sme zaplatili 10 Euro. Shutle bus z hotela nás opäť vyzdvihol, všetko prebehlo úplne bezproblémovo.

Pláž Pittulongu

Druhý deň sme strávili na inej pláži, Porto Istana. Kúsok od hotela stojí mestská doprava, ktorá vás na túto pláž odvezie. Sardínia je naozaj krásna, nie nadarmo sa nazýva i ako Karibik Európy.

Pláž Pittulongu

Celkové náklady na dopravu a ubytovanie s raňajkami nás vyšli na 250,- Euro. Je to suma, za ktorú štvorčlenná rodina zaplatí, aj keď sa vyberie do blízkeho okolia, kde strávia dve noci.

Víkend na Sardínii, hocikedy 🙂 Ak sa Vám článok páčil, alebo by ste sa radi niečo opýtali, či chceli podobný výlet zorganizovať, budem rada ak mi napíšete 🙂

8 komentárov k “Sardínia na dve noci”

  1. Spätné upozornenie: link
  2. Spätné upozornenie: bear compound bow
  3. Spätné upozornenie: รับเช่าพระ
  4. Spätné upozornenie: hit sluggers
  5. Spätné upozornenie: sideline
  6. Spätné upozornenie: https://mostbetapk.com/es/bet/
  7. Spätné upozornenie: fortnite hacks

Komentáre sú zakázané.